Kurumsal

Vizyonumuz, misyonumz, politikamız, çevre politikamız, ilke ve değerlerimiz ve insan kaynakları süreçlerimiz

Vizyonumuz, misyonumz, politikamız, çevre politikamız, ilke ve değerlerimiz ve insan kaynakları süreçlerimiz

Tasarımdan üretime, pazarlamadan satışa her aşamada inovatif bir bakış açısı ile sürekli gelişen İnterpano, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, yaygın dağıtım ağı, hızlı teslimat, satış destek danışmanlığı, uygun fiyatları, koşulsuz ve yüzde yüz memnuniyet anlayışıyla müşterilerinin en yakın çözüm ortağıdır.

İnterpano, 15 yıllık üretici deneyimi ve teknolojik Ar-Ge çalışmalarıyla, kaliteli malzemeyi estetik tasarımla birleştirip, her türlü ihtiyaca uygun zengin ürün çeşidi sunuyor.

İnterpano manyetik yüzeyli beyaz yazı tahtaları daha parlak beyaz zeminlidir. Kolay yazılır, kolay silinir, leke bırakmaz. Eloksal kaplamalı elegant çerçevesi ile çok şık görünümlüdür. Pano olarak da fonksiyonel kullanım özelliğine sahiptir. Beyaz tahta kalemleri, silgi ve istenilen dokümanlar, görseller yüzeye mıknatıslarla tutturulabilir. 5 yıl garantilidir. Her yönüyle kullanıcı dostu farklı bir üründür.

İnterpano ürünleri, nakliye sırasında hasar görmemesi ve bükülmemesi için tek tek özel kolilere konularak özenle ambalajlanmaktadır. Bu da sadece İnterpano’ya özgü bir ayrıcalıktır.

İnterpano, üstün kalitesi, işlevsel kullanımı ve uygun fiyatıyla en çok tercih edilen beyaz yazı tahtasıdır. Keyifli toplantılar, başarılı sunumlar, verimli bir çalışma, eğitim ve öğrenimin vazgeçilmezidir.

VİZYONUMUZ

Okulda, ofis ortamında, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı modern, inovatif etkin ürünleri İnterpano markasıyla üreterek bölgesel bir tedarikçi olmak.

MİSYONUMUZ

Yazı tahtaları, pano ve eğitim ürünleri üretim ve satışında, 15 yıllık deneyim ile Türkiye’nin gözde firmalarından biri olarak, bu alandaki günlük ihtiyaçlara göre yeni ürünler geliştirerek ürün yelpazesini sürekli genişletmek, satışlarımızda ihracatın payını daha da arttırmak.

POLİTİKAMIZ

Yazı tahtaları, pano ve eğitim ürünlerinde, müşteri memnuniyeti öncelikli, toplam kalite yönetimi felsefesiyle, hızlı, doğru, güvenilir çözümler üretmek ve sürekli gelişmektir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Gelecek kuşaklara bozulmamış bir doğa, tertemiz bir çevre ve sağlıklı bir dünya bırakmak hepimizin sorumluluğundadır. Bu anlayışla, çevreyi korumak, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmek, tüketimde savurganlıktan kaçınmak ve diğer tüm doğal kaynakları tasarruflu kullanmak insanlık görevimizdir.

İLKE ve DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti, her şeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları en yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı bir biçimde karşılayarak, mükemmel ürünler sunmak birincil görevimizdir.

Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.

Kalite hedefimiz olarak, her zaman “mininum hata” ve “zamanında teslimat” geçerlidir.

Yaptığı işin kalitesinden herkes kendisi sorumludur. Kalite güvence sistemimiz ise, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Dolayısıyla, Stajyer’den Genel Müdür’e kadar, her çalışanın görevi kusursuz iş yapmaktır.

Yönetimde Kalite’nin, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğuna odaklanmış sistematik bir yaklaşımla, sürekli katma değer yaratarak sağlanacağına inanıyoruz.

Şirketimizde her bölüm, iş akışında kendinden sonra gelen bölümü müşterisi olarak görüp, ürettiği ürün ya da hizmeti öncelikle onlara beğendirmek zorundadır.

Müşteri ile ilişkilerimizi, satış sonrasında da sürdürür, ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz ürünlerimize garanti verir, satış sonrası hizmetleri üstleniriz.

Zamanın çok değerli olduğuna inanır, hızlı düşünür, planlı hareket eder, dürüst, açık ve net davranır, ayrıntılara önem veririz.

Müşterilerimizin sürekli gelişimine ve değişimine katkıda bulunmak amacıyla, sektörümüz ile ilgili dünyadaki yenilikleri yakından izler ve öğreniriz.

İNSANA, ÇEVREYE VE TOPLUMA SAYGILIYIZ

Her şey insanla başlar ve insanların mutluluğu içindir. Yönetim felsefesi olarak, insana saygı her şeyden önce gelmektedir. İnsan kaynağına yapılan yatırım, en önemli ve kalıcı yatırımdır. Çalışanlarımıza değer verir, yeteneklerinin geliştirilmesine yardımcı oluruz. Motivasyonlarının arttırılması, sürekli geliştirilmeleri ve risk almaları konularında yüreklendirilmeleri, herkese eşit davranılması ve başarılarının ödüllendirilmesi için tüm olanaklarımızı seferber ederiz. Şirketimizde takım çalışması, katılım ve yaratıcılık temel alınmıştır.

YERLİ MALI BELGESİ